Jak skutecznie usunąć rysy z powierzchni szklanych?

Jak skutecznie usunąć rysy z powierzchni szklanych?

Szkło pod różnymi postaciami jest wszechobecne w naszych domach i nie dotyczy to tylko nowocześnie urządzonych wnętrz. Jest to bowiem niezwykle uniwersalny materiał, który doskonale pasuje do niemal każdego stylu.
Niestety często zdarza się, że na szklanych powierzchniach z upływem czasu, a przede wszystkim z powodu ich eksploatacji, pojawiają się nieestetyczne rysy. Bardzo ciężko temu zapobiec, ale na szczęście można sobie z takimi defektami łatwo poradzić.

Jak odświeżyć wygląd szkła?

Z pomocą przyjdzie nam oczywiście tlenek ceru, który rozprawi się z mankamentami szkła i wypoleruje jego powierzchnię tak, że odzyska ona dawny blask. Doskonale do tego zadania sprawdzi się tlenek ceru Prounol, który jest przeznaczony do końcowego polerowania powierzchni szklanych i usuwania skaz, otarć, drobnych zarysowań, kamienia i pozostałości kleju. Po użyciu tlenku ceru polerowane powierzchnie odzyskują idealny połysk. Preparat jest delikatny, przyjazny dla powierzchni szklanych i nie powoduje trwałych uszkodzeń.
Tlenek ceru do usuwania rys ze szkła
 

Zastosowanie tlenku ceru

Uniwersalny proszek polerski z tlenku ceru będzie idealny do:

  • Usuwania lekkich zarysowań
  • Naprawiania małych defektów, takich jak odpryski i przebarwienia
  • Polerowania szklanych powierzchni
  • Usuwania kamienia i pozostałości kleju
Pronunol tlenek ceru do polerowania szkła

Nadaje się do usuwania rys i polerowania szkła okiennego, kabin prysznicowych, akwariów, płyt indukcyjnych, szkieł zegarkowych, okularów, soczewek, biżuterii, kamieni szlachetnych, kryształów, szkła hartowanego, płytek ceramicznych, terakoty i marmuru. Tlenek ceru do polerowania szkła jest łatwy w użyciu, nie uszkadza polerowanych przedmiotów, daje niesamowity efekt polerowania i wysoką skuteczność.

Środek ma postać proszku, który miesza się z wodą, a używany razem z dowolną polerką obrotową lub wiertarką elektryczną, tworzy najbardziej skuteczny i szybki zestaw do usuwania zarysowań. 

Dokładna instrukcja opisująca jak krok po kroku przygotować pastę z tlenku ceru oraz jak jej poprawnie używać pojawi się na naszym blogu niebawem!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.