Formy płatności

W naszym sklepie internetowym możesz wybrać jedną z następujących form płatności:

 

  

Karta płatnicza VISA, MASTERCARD

Wybierz tę opcję z listy dostępnych metod płatności, podaj numer swojej karty, datę ważności i kod CCV, a następnie zaakceptuj transakcję. Należność zostanie pobrana z Twojej karty.

 

 

PayU

Zaznacz tę opcję, podczas składania zamówienia, a następnie wybierz przelew z wybranego przez Ciebie banku. Twoje konto zostanie obciążone kwotą za zakupy.

 

 

BLIK

Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz skierowany na stronę, gdzie należy wpisać kod BLIK wygenerowany w aplikacji mobilnej. Następnie potwierdź płatność w aplikacji wpisując PIN, którym się logujesz. Płatność zostanie pobrana z konta od razu po jej potwierdzeniu.

 

Stripe

Ta metoda umożliwia szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności kartami kredytowymi i debetowymi klientom spoza Polski. Warunkiem dokonania płatności tym sposobem jest posiadanie karty debetowej lub kredytowej MasterCard bądź Visa.

 

Przelew zwykły

Dokonaj wpłaty na numer konta, który otrzymasz w mailu z potwierdzeniem zakupu. W tytule podaj numer swojego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

 

Płatność przy odbiorze

Wybierz tę opcję jeśli chcesz zapłać kurierowi przy odbiorze lub odbierając zamówienie osobiście w sklepie stacjonarnym.